Zachęcamy wszystkich do przekazania swojego 1 % podatku dochodowego na rzecz Chorągwi Wielkopolskiej ZHP - organizacji pożytku publicznego, a dokładniej dla:

149 Poznańskiej Drużyny Harcerskiej należącej do Hufca „Piast” - Poznań Stare Miasto

Rodziców harcerek i harcerzy, sympatyków harcerstwa oraz pełnoletnich członków ZHP, którzy chcieliby przekazać pieniądze dla Drużyny, prosimy o wskazanie w rocznym zeznaniu podatkowym, jako organizacji, której przekazują 1% podatku:

NR KRS 0000266321
 
(Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Wielkopolska)     
Z zaznaczeniem w rubryce "Cel szczegółowy":
Hufiec „Piast” Poznań Stare Miasto – 149 PDH
Przykładowe wypełnienie druku rocznego zeznania podatkowego PIT:
 
 
 Jak wykorzystamy przekazany nam 1% ?
W każdym roku przekazywany nam 1% wykorzystujemy poprzez dofinansowanie wyjazdu na obóz letni harcerzom ze 149 PDH. Tylko dzięki temu nasze akcje letnie mogą być tak tanie a przy tym tak niesamowite i pełne atrakcji. Wyjazd na obóz letni jest zwieńczeniem całego roku harcerskiego. Staramy się zatem aby te kilkanaście wakacyjnych dni na długo zostało w pamięci naszych podopiecznych. Za każdym razem przysłowiowo "stajemy na głowie" aby co roku zorganizować coś innego, pojechać w nowe miejsca i zagwarantować niezapomnianą przygodę. Niestety aby stworzyć tak nieprzeciętne wyjazdy potrzebne są fundusze. Zachęcamy więc rodziców harcerzy i harcerek, ich rodziny i znajomych aby w ten sposób jakim jest przekazanie 1% mogli się przyczynić do pomocy w organizacji naszych Harcerskich Obozów Letnich, za co z góry serdecznie dziękujemy!